Кошик
18 відгуків
ТД "Мустанг" - свыше 80 отопителей на отработанном масле

Filter Holder

Під замовлення, 35 днівОптом і в роздрібКод: 602

Ціну уточнюйте

Компанія тимчасово не приймає замовлення

Паливна ємність, насос і фільтри

 

Паливна ємність для пальника на відпрацьованому маслі Smart ВигпегТопливный насос, фільтр, шланги для пальника на відпрацьованому маслі Smart Burner

Горелка на отработанном масле Smart Burner снабжена емкостью в 100 литров для хранения топлива, автомобильным фильтром Honda для очистки отработанных масел, топливозаборным шлангом с еще одним фильтром и топливным насосом, который будет подавать очищенное отработанное масло в горелку для его дальнейшего сжигания. При необходимости топливную емкость можно включить в сеть, и в ней будет подогреваться отработанное масло. Это нужно при использовании горелки в котельных с низкой температурой воздуха, так как в этом случае отработанное масло может загустеть и плохо перекачиваться в горелку.

 

Резюмуючи опис пальника Smart Burner, слід зазначити, що ця пальник, що використовує в якості палива відпрацьоване масло, забезпечена і укомплектована всім необхідним для ефективної роботи. Все, що потрібно для початку її експлуатації, це відпрацьоване масло, підключення до розетки 220 В і подача стиснутого повітря з компресора!

Характеристики
Основні
Види палива Рідке, Комбіноване, Тверде
Види рідкого палива Дизельне, Мазут, Пічне, Відпрацьоване масло
Країна виробник Китай
Виробник   Smart Burner
Інформація для замовлення
  • Ціна: Ціну уточнюйте
Контакти
  • Адреса:
    пр.Валерия Лобановского 8 Б, Київ, Україна
  • Email:
    2331632@ukr.net
Мапа