Кошик
18 відгуків
ТД "Мустанг" - свыше 80 отопителей на отработанном масле

Форми для перемичок

  Форми для перемичок, фото 1
next previous
Під замовлення, 21 деньОптом і в роздріб

Ціну уточнюйте

Компанія тимчасово не приймає замовлення

Ці форми представляють собою металеві конструкції, призначені для виробництва залізобетонних перемичок для будівель з цегляними стінами, всіх серій і найменувань згідно ГОСТ 948-84.

Допускається застосування перемичок для перекриття отворів в стінах з штучних і природних каменів.

Перемички, призначені для експлуатації в умовах дії агресивного середовища, а також у будівлях з розрахунковою сейсмічністю 7 балів і більше, повинні відповідати додатковим вимогам, встановленим проектною документацією будівлі відповідно до вимог СНиП II-28-73 і СНиП II-7-81 і зазначеним у замовленні на виготовлення перемичок.

ТИПИ, ОСНОВНІ ПАРАМЕТРИ І РОЗМІРИ
1. Перемички підрозділяють на наступні типи:
ПБ - брускові, шириною до 250 мм включно;
ПП - плитні, шириною 250 мм;
ПГ - Балкові, з чвертю для обпирання або примикання плит перекриттів;
ПФ - фасадні, що виходять на фасад будівлі і призначені для перекриття прорізів з чвертями при товщині виступаючій частині кладки в прорізі 250 мм і більше .

2. Перемички типів ПБ і ПП допускається виготовляти з технологічним нахилом бічних і торцевих граней. У цьому випадку розміри нижньої межі перемички можуть бути менше відповідних розмірів верхньої межі: довжина - до 20 мм, ширина - до 8 мм.
3. Марки бетону по морозостійкості перемичок призначають залежно від значень розрахункових зимових температур зовнішнього повітря в районі будівництва відповідно до вказівок обов'язкового додатка.
4. Из перемычек типов ПБ и ПП, предусмотренных в двух вариантах армирования (с напрягаемой и ненапрягаемой продольной арматурой), следует применять преимущественно предварительно напряженные.
5. Перемычки изготовляют со строповочными отверстиями диаметром 30 мм, предусмотренными для подъема и монтажа перемычек с применением специальных захватных устройств, или с монтажными петлями.

В случаях, предусмотренных проектной документацией здания с расчетной сейсмичностью 7 баллов и более, перемычки могут иметь выпуски арматуры и закладные изделия.

Ціни на металоформи для перемичок договірні і залежать від її конструкції і типу формованих перемичок

 

Інформація для замовлення
  • Ціна: Ціну уточнюйте
Контакти
  • Адреса:
    пр.Валерия Лобановского 8 Б, Київ, Україна
  • Email:
    2331632@ukr.net
Мапа