Кошик
18 відгуків
ТД "Мустанг" - свыше 80 отопителей на отработанном масле

Вібростіл НД-1200

Під замовлення

Ціну уточнюйте

Компанія тимчасово не приймає замовлення

Виготовлення будівельних елементів з бетону, малих архітектурних форм або ж тротуарної плитки, важко собі представити без використання спеціального обладнання, у вигляді вібростолу. За допомогою даного обладнання суміш ущільнюється і виключається поява порожнин (пухирців) у готовому виробі. Такий підхід дозволяє істотно знизити кількість браку і підвищити загальну якість продукції.

Конструктивно вібростоли виконані відносно просто. Основна частина - це нерухома станина, на яку, через амортизаційні пружини, підвішена рухома майданчик. Вже безпосередньо до рухомої майданчику кріпиться вібратор, який управляється зі спеціальної панелі управління.

Відлиті з допомогою даного обладнання бетонні вироби відрізняються більш високою міцністю і якістю, а також поверхнею з меншою кількістю пор. Що не дивно, адже вібрація "вибиває" з виробу найдрібніші бульбашки повітря, які перешкоджають полімеризації складу.

У разі ж виробництва тротуарної плитки процес дещо складніше. Тут потрібні вже два вібростолу.

В першу чергу, на спеціальному формувальному столі, в пластикові форми заливається бетонний розчин. Далі відбувається осаду бетону, з допомогою механічної вібрації протягом 30 секунд. Після вібраційної усадки, форми разом з виробами в них відправляються на просушку в природних умовах. Тут все схоже з виробництвом звичайних виробів з бетону.

Далі, за затвердіння і висихання виробів (зазвичай 2 доби), вони відправляються на розпалубної вібростіл. Вібростіл для тротуарної плитки «вибиває» готові вироби, крім шлюб. Вироби, які зберегли задуману форму (без сколів), відправляють на склад готової продукції. Тобто, по суті, відбувається відбраковування неякісних примірників, які в процесі укладання, або вже при експлуатації точно так само выкрошились б.

Основний елемент успішної експлуатації даного виду обладнання – це рівномірний розподіл вібрації по всій поверхні столу. Крім того потрібна вивірена амплітуда коливань, щоб бетон не «бився» про стінки форми, а рівномірно розподілявся в ній. Також слід завантажувати бетон форми дозовано, щоб кінцеві вироби не виходили різної висоти.

Інструмент повинен бути розташований на рівній горизонтальній площадці, в сухому приміщенні з системами опалення та вентиляції. Що досить просто виконати в цеху або на будівельному об'єкті.

 

Характеристики
Основні атрибути
Стан Нове
Країна виробник Україна
Регулювання кількості обертів   Так
Виробник   Mustang
Гарантійний термін   12 міс
Матеріал стільниці Сталь
Користувацькі характеристики
Розміри, мм 2000*2000
Марка вібратора, кількість вібраторів ВІ-98, 4 шт.
Вага, кг 1100
Навантаження, кг 2000 оптимальная
Інформація для замовлення
  • Ціна: Ціну уточнюйте
Контакти
  • Адреса:
    пр.Валерия Лобановского 8 Б, Київ, Україна
  • Email:
    2331632@ukr.net
Мапа